Fazy produkcji

Zobacz jak przebiega proces tworzenia naszych produktów na przykładzie Krasnala.
Zjeżdżając w dół strony przedstawimy kolejne etapy produkcji, opisujące jakość i bezpieczeństwo użytych przez nas materiałów.

Zapraszamy do przewijania

scroll button

Odlew gipsowy

Dokładamy starań, aby figurka była odlana z idealnie dobranych proporcji materiałów, sprawiając, że odlew będzie dokładny i nie posiadający nieporządanych efektów ubocznych jak pęcherzyki, gródki i inne zbędne elementy.

Następnie suszymy figurkę do momentu pełnego wyparowania wody i uzyskania pożądanego wyglądu. Tak przygotowany produkt możemy poddać kolejnym etapom obróbki.

Nakładanie koloru

Na osuszoną figurkę nakładamy kolor bazowy. W Naszej ofercie znajdują się kolory biały i szary.

Używane przez nas barwniki wodne są przyjazne dla otoczenia i bezpieczne w użyciu i eksploatacji.

Malowanie

Wychodząc naprzeciw klientom, część wyrobów gipsowych z Naszej oferty jest także malowana. Szczegółowo malujemy twarze, oczy, niektóre części ciała, nadając figurce bardziej realistyczny wygląd przyjemny dla oka.

W ten sposób każdy znajdzie w naszej ofercie coś odpowiedniego dla siebie.
Tu również używamy bezpiecznych farb.

Lakierowanie

Na koniec wszystkie produkty dodatkowo lakierujemy, nadając im połysku, a także zabezpieczając częściowo przed zjawiskami atmosferycznymi.

We wszystkich etapach produkcji kładziemy nacisk na wysoką jakość materiałów i dbamy o najdrobniejsze szczegóły, by na koniec cieszyć się z zadowolenia Naszych Klientów!